Kontakt Montagnettes

SÅDAN BOOKER DU DIN FERIE

Du kan kontakte vores booking service fra mandag til fredag fra 09:00 til 17:00 via telefon på (0)4 79 10 49 15 og via e-mail til infos@montagnettes.com for tilrettelæggelsen af dit ophold.

 

FOR AT FORBEREDE DIN ANKOMST

Du kan kontakte overnatningsstedet, eller du bor direkte:

L'Oxalys (0)4 79 00 12 29 - oxalys@montagnettes.com

Le Hameau du Kashmir (0)4 79 09 50 20 - kashmir@montagnettes.com

Montagnettes Lombarde (0)4 79 00 79 01 - val-thorens@montagnettes.com

Sun Mountainttes -33 (0)4 79 00 94 00 - val-thorens@montagnettes.com

Le Hameau de la Sapinière (0)4 79 00 86 00 - les-menuires@montagnettes.com

Le Chalet des Cimes (0)4 79 55 12 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Chalet du Vallon (0)4 79 55 73 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Taos (0)4 79 06 27 81 - taos@montagnettes.com

 

AT BOOKE I VORES RESTAURANTER

Restaurant Le Beef - Hummer - 33 (0)4 79 09 50 21 - www.beef-and-lobster.com

Restaurant Il Gusto -33 (0)4.79.23.26.58 

 

SÅDAN BLIVER DU MEDLEM AF MARKETING- OG SALGSAFDELINGEN

Hotline Booking '33 (0)4 79 10 49 15 - infos@montagnettes.com

Forholdet Rejsearrangører (Lemoine Laurence) '33 (0)4 79 10 49 19 - laurence@montagnettes.com

Handel og markedsføring (White-Gonnet Natacha) '33 (0)4 79 89 56 28 - natacha@montagnettes.com

Web, Foto Ressourcer (Gellon Raphael) -33 (0)4 79 89 56 24 - web@montagnettes.com

 

AT ARBEJDE MED OS? 

Besøg www.carrieres-groupe-montagnettes.com for at få mere at vide om vores jobtilbud.

Udfyld denne formular
Bog
År År

Felterne "Ankomstdatoer" og "Afrejsedato" er obligatoriske.