Neem contact op met Montagnettes

OM UW VAKANTIE TE BOEKEN

U kunt van maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur telefonisch contact opnemen met onze reserveringsdienst op +33(0)4 79 10 49 15 en per e-mail op infos@montagnettes.com om uw verblijf te organiseren.

 

OM U VOOR TE BEREIDEN OP UW AANKOMST

U kunt contact opnemen met de vestiging of u verblijft direct:

L'Oxalys +33 (0)4 79 00 12 29 - oxalys@montagnettes.com

Le Hameau du Kashmir +33 (0)4 79 09 50 20 - kashmir@montagnettes.com

Montagnettes Lombarde +33 (0)4 79 00 79 01 - val-thorens@montagnettes.com

Montagnettes Soleil +33 (0)4 79 00 94 00 - val-thorens@montagnettes.com

Le Hameau de la Sapinière +33 (0)4 79 00 86 00 - les-menuires@montagnettes.com

Le Chalet des Cimes +33 (0)4 79 55 12 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Chalet du Vallon +33 (0)4 79 55 73 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Taos +33 (0)4 79 06 27 81 - taos@montagnettes.com

 

TE BOEKEN IN ONZE RESTAURANTS

Restaurant Le Beef & Lobster (Val Thorens) - +33 (0)4 79 09 50 21 - www.beef-and-lobster.com

Restaurant Il Gusto (Val Thorens) - +33 (0)4 79 23 26 58 

Restaurant Bazurto Tignes - +33 (0)4 28 27 05 65

 

OM DE MARKETING- EN VERKOOPAFDELING TE BEREIKEN

Reserveringshotline: +33 (0)4 79 10 49 15 - infos@montagnettes.com

Tour Operator Relations (Lemoine Laurence): contingent@montagnettes.com

Verkoop en Marketing (Blanc-Gonnet Natacha): natacha@montagnettes.com

Web- en fotomateriaal (Gellon Raphaël): web@montagnettes.com

Communicatie (Businaro Catherine): catherine.b@montagnettes.com

OM MET ONS TE WERKEN? 

Ga direct naar www.carrieres-groupe-montagnettes.com om onze vacatures te ontdekken.

Vul dit formulier in
Boek
een jaren

De velden "Aankomstdatum" en "Vertrekdatum" zijn verplicht.