Contact Montagnettes

OM UW VAKANTIE TE BOEKEN

U kunt telefonisch contact opnemen met onze reserveringsdienst op +33(0)4 79 10 49 15 en per e-mail op infos@montagnettes.com.

Om uw verblijf voor te bereiden, kunt u contact opnemen met het etablissement of u verblijft rechtstreeks.

 

OM UW AANKOMST IN ONZE VESTIGINGEN VOOR TE BEREIDEN

L'Oxalys +33 (0)4 79 00 12 29 - oxalys@montagnettes.com

Le Hameau du Kashmir +33 (0)4 79 09 50 20 - kashmir@montagnettes.com

Montagnettes Lombarde +33 (0)4 79 00 79 01 - val-thorens@montagnettes.com

Montagnettes Soleil +33 (0)4 79 00 94 00 - val-thorens@montagnettes.com

Le Hameau de la Sapinière +33 (0)4 79 00 86 00 - les-menuires@montagnettes.com

Le Chalet des Cimes +33 (0)4 79 55 12 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Chalet du Vallon +33 (0)4 79 55 73 00 - belle-plagne@montagnettes.com

Le Taos +33 (0)4 79 06 27 81 - taos@montagnettes.com

 

TE BOEKEN IN ONZE RESTAURANTS

Restaurant Le Kashmir +33 (0)4 79 09 50 21 - restaurant.kashmir@montagnettes.com - www.restaurant-le-kashmir.com

Restaurant Le Taos +33 (0)4 79 04 39 25 - restaurant.taos@montagnettes.com - www.restaurant-le-taos.com

Restaurant Il Gusto +33 (0)4.79.23.26.58 

 

OM DE MARKETING- EN VERKOOPAFDELING TE BEREIKEN

Reserveringshotline +33 (0)4 79 10 49 15 - infos@montagnettes.com

Relatietours Opérateurs (Lemoine Laurence) +33 (0)4 79 10 49 19 - laurence@montagnettes.com

Verkoop en marketing (Blanc-Gonnet Natacha) +33 (0)4 79 89 56 28 - natacha@montagnettes.com

Web, Fotomateriaal (Gellon Raphaël) +33 (0)4 79 89 56 24 - web@montagnettes.com

 

OM MET ONS TE WERKEN? 

Ga direct naar www.carrieres-groupe-montagnettes.com om onze vacatures te ontdekken.

Vul dit formulier in
Boek
een jaren
De velden "Aankomstdatum" en "Vertrekdatum" zijn verplicht.